RTG – Rentgen płuc Gdynia

REJESTRACJA   58 781-18-29

Dzień tygodniaGodziny otwarcia
Poniedziałek7.00 – 18.00
Wtorek7.00 – 18.00
Środa7.00 – 18.00
Czwartek7.00 – 15.00
Piątek7.00 – 15.00

Zdjęcia wykonywane są od godz. 7.30. Ostatnia rejestracja na prześwietlenie 15 minut przed zamknięciem zakładu RTG.

Pracownia Rentgenowska

dysponuje nowoczesną aparaturą umożliwiającą wykonywanie badań przeglądowych i kontrastowych.
Nasza aparatura zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i ogranicza wysokość dawki promieniowania do niezbędnego minimum.

Cennik RTG – pobierz plik

Zakres świadczeń

W pracowni wykonywane są między innymi:

  • zdjęcia rtg kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego i jamy brzusznej,  (po przygotowaniu), badania wykonywane są poniedziałki, wtorki i środy,
  • czaszki, zatok oraz kości kończyn (bez wstępnej rejestracji bez przygotowania)
  • rtg klatki piersiowej z oceną sylwetki serca (bez przygotowania)

Informacje dodatkowe:

  • Należy zgłosić się ze skierowaniem od lekarza POZ lub specjalisty posiadającego umowę z naszą Przychodnią na wykonywanie badań RTG
  • Odbiór wyników następnego dnia od godz. 10.00

Rentgen płuc Gdynia

Rentgen płuc Gdynia to badania stosowane standardowo w diagnostyce stanu różnych fragmentów naszych płuc. Badanie przeprowadzane jest za pomocą promieni rentgenowskich. Rentgen płuc Gdynia to bez wątpienia najpopularniejsza ze stosowanych w pulmonologii metod. Podczas rentgen płuc Gdynia na obrazie uwidocznione jest nie tylko serc, ale także kości klatki piersiowej i kręgosłupa, a także stan narządów składających się na nasze drogi oddechowe. Podczas badania promieniowanie jest niewielkie. Zatem sporadyczne korzystanie z RTG nie niesie ze sobą dużego ryzyka dla zdrowia.

Rentgen płuc Gdynia – usługa dopasowana do Twoich potrzeb

Nie trać czasu i pieniędzy na podróżowanie z jednej kliniki do drugiej. Przychodnia Spls.pl daje Ci dostęp do kompleksowych usług medycznyc na wyciągnięcie ręki w tym do rentgen płuc Gdynia. Po prostu zarejestruj się, podaj swoją lokalizację i wyszukaj najbliższego specjalistę.

W Spls.pl wiemy, jak ważny jest dostęp do specjalistów, którzy obejmują szeroki zakres dziedzin i mogą pomóc w każdym problemie. Mamy lekarzy dyżurnych do wszelkich problemów medycznych, które mogą Cię niepokoić, w tym: ginekologów, alergologów, urologów i nie tylko!

Oferujemy różnorodne usługi medyczne, które pozwalają znaleźć rozwiązanie wszystkich problemów zdrowotnych w jednym miejsc. Od konsultacji ogólnych po rentgen płuc Gdynia – to wszystko mamy na Spls.pl!

Rentgen płuc Gdynia

Szukasz miejsca w Gdyni, gdzie można wykonać rentgen płuc? Zapraszamy do naszej kliniki diagnostycznej! Dysponujemy najnowszym sprzętem, który umożliwia szybką i dokładną diagnozę chorób płuc. Nasi doświadczeni specjaliści zapewnią Ci fachową opiekę i indywidualne podejście. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na badanie!

Wielkość czcionki
Kontrast