Rejestracja:

  58 781-18-13

Parter – wejście od wewnątrz budynku

Masz pytania? Wyślij do nas wiadomośćDzień tygodniaGodziny rejestracji
Poniedziałek8.00 – 13.00
Wtorek8.00 – 16.00
Środa9.00 – 17.00
Czwartek8.00 – 14.00
Piątek8.00 – 13.00

Lekarze pracujący w poradni:

Component 1 – 1
lek.med. Elżbieta Okorowska
Component 1 – 1
lek.med. Adam Gawron

Zakres świadczeń:

Poradnia zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób układu oddechowego, w tym astmy oskrzelowej, chorób śródmiąszowych, nowotworów i gruźlicy.

W ramach Poradni wykonuje się następujące badania diagnostyczne:

badania czynnościowe układu oddechowego (spirometria z próbą rozkurczową)

W gabinecie zabiegowym wykonujemy iniekcje dożylne, domięśniowe, podskórne. Uczymy gimnastyki oddechowej, ponadto prowadzimy leczenie nadzorowane gruźlicy.

+ Realizacja karty Dilo (szybka terapia onkologiczna – diagnostyka wstępna)

Wymagane dokumenty:

  • skierowanie od lekarza mającego podpisaną umowę z NFZ, (Uwaga! pacjenci u których rozpoznano gruźlicę nie muszą mieć skierowania do poradni. )
  • dowód tożsamości,
  • ewentualnie wypis ze szpitala-ksero,
  • posiadane wyniki badań

Dla potrzeb Poradni funkcjonują:

  • pracownia RTG
  • laboratorium analityczne

Pulmonolog poradnia chorób płuc Gdynia

Pulmonolog poradnia chorób płuc Gdynia to miejsce do którego powinniśmy udać się w przypadku problemów z oddychaniem. Pulmonologia jest jedną z ważniejszych dziedzin medycyny, która umożliwia nam diagnozowanie i leczenie dużej rzeszy schorzeń dotykających naszego układu oddechowego.

Do pulmonolog poradnia chorób płuc Gdynia udajemy się, gdy lekarz pierwszej pomocy nie może dalej prowadzić diagnostyki i leczenia pacjenta wymagającego specjalistycznego wsparcia.

Kiedy otrzymamy skierowanie do pulmonolog poradnia chorób płuc Gdynia ? Pulmonolog jest nam niezbędny w przypadku wystąpienia niepokojących objawów wskazujących na ryzyko pojawienia się schorzeń układu oddechowego, w tym przede wszystkim oskrzeli oraz płuc.

Znajdź odpowiedniego lekarza – pulmonolog poradnia chorób płuc Gdynia

Rodzinna historia chorób płuc? Jesteśmy tu dla Ciebie

Rozumiemy trudności związane z rodzinną historią chorób płuc, dlatego oferujemy szerokie wsparcie tym, którzy tego potrzebują. Nasz personel w pulmonolog poradnia chorób płuc Gdynia jest przeszkolony w zakresie radzenia sobie z tymi problemami i może udzielić wskazówek w razie potrzeby.

Nasza jakość mówi sama za siebie

Oferujemy wysokiej jakości opiekę medyczną i leczenie pacjentom ze wszystkich środowisk. Jesteśmy dumni z oferowanych przez nas usług i wiemy, że nasi klienci będą zadowoleni z jakości opieki z zakresu pulmonolog poradnia chorób płuc Gdynia, jaką od nas otrzymują.

Wybierz jednego z naszych wielu specjalistów, którzy pomogą Ci uzyskać potrzebną pomoc medyczną. Od pulmonologów po kardiologów, mamy lekarzy dla każdego!

Pulmonolog poradnia chorób płuc Gdynia

Zapraszamy na wizytę Chcesz zdiagnozować i leczyć choroby płuc? Nasza poradnia chorób płuc w Gdyni zapewnia kompleksową opiekę medyczną i konsultacje z doświadczonym pulmonologiem. Oferujemy także badania spirometryczne, tlenoterapię, a także konsultacje z fizjoterapeutą. Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę już dziś.

Wielkość czcionki
Kontrast