O nas

ZDROWIE TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Śródmieście

Tradycja i nowoczesność nie muszą się wykluczać. Od ponad 70 lat oferujemy pacjentom kompleksową opiekę medyczną wykorzystując najnowocześniejsze osiągnięcia medycyny. Jesteśmy Przychodnią specjalistyczną, oferującą  leczenie w zakresie ambulatoryjnej opieki medycznej .

Nasza przychodnia na przełomie lat zdążyła zyskać zaufanie wielu pacjentów. Mamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wielu dziedzin medycyny. W ramach Narodowego Funduszu Zdrowia funkcjonuje 14 poradni specjalistycznych, co pozwala na leczenie wielu chorób w jednym miejscu.

Oferujemy Państwu również szeroką diagnostykę poprzez wyposażenie w najnowocześniejszy sprzęt, własne laboratorium medyczne i zakład rentgenodiagnostyki.

Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na skuteczne leczenie pacjentów.

Naszym celem jest zapewnienie pacjentom najwyższej jakości usług medycznych, które przyczynią się do poprawy ich zdrowia i jakości życia.

Przekonaj się, że w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia świadczymy usługi na najwyższym poziomie, bo zdrowie to nasza specjalność.

Informacje: Krajowy Rejestr Sądowy nr 0000183939 Sąd Rejonowy Gdańsk VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał Zakładowy i wpłacony 266 000 zł

NIP: 586-20-59-376

Wielkość czcionki
Kontrast